1 / 16
2-СТАЕН, 55.00 м²
📍Варна, Кайсиева градина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
55.00 кв.м
Етаж
9
Строителство
Готов (завършен)
Вид
Тухла
109 000 €
1981,82 €/кв.м
Описание
! двустаен апартамент в блок 245, кайсиева градина, с акт 16 от 2020 година, до училище стоян михайловски. апартамента е със застроена площ 47,50 кв.м (55 кв.м с общите части), разположен на девети, последен етаж и се състои от: дневен тракт с изводи…
Локация
📍Варна, Кайсиева градина
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
2-СТАЕН, 55.00 м²
📍Варна, Кайсиева градина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
55.00 кв.м
Етаж
9