Няма снимки
3-СТАЕН, 100.00 м²
📍София, Гео Милев
•📅Публикувана 31.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
100.00 кв.м
Етаж
4 от 7
Вид
Тухла, 2010 г.
380 000 €
3800 €/кв.м
Описание
нова оферта ! прогрес имоти предлага тристаен апартамент на изключително комуникативно място до метрото,магазини , детска градина и две училища, до парк гео милев в съвременна сграда с два асаньора, саниран.. представлява- хол с кух. бокс- на ламинат…
Локация
📍София, Гео Милев
Продавач
АГЕНЦИИ ИЗТОК - ОФИС ПРОГРЕС ИМОТИ
📞0885876862
3-СТАЕН, 100.00 м²
📍София, Гео Милев
•📅Публикувана 31.03.2026 г.
Няма налични снимки за тази обява.
Основни характеристики
Квадратура
100.00 кв.м
Етаж
4 от 7
Вид
Тухла, 2010 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор
Интернет връзка