1 / 8
2-СТАЕН, 70.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
70.00 кв.м
Етаж
8 от 9
Вид
Тухла, 2025 г.
180 128 €
2573,26 €/кв.м
Описание
акт 14! ирида недвижими имоти ви предлага за продажба двустаен апартамент, в новострояща се сграда в центъра! апартаментът е със зп от 58,22 кв.м със следното функционално разпределение: дневна с трапезна част и кухненски бокс /25,25 кв.м./, спалня /…
Локация
📍София, Център
Продавач
ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0878332245
2-СТАЕН, 70.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
70.00 кв.м
Етаж
8 от 9
Вид
Тухла, 2025 г.
Описание