1 / 9
1-СТАЕН, 36.00 м²
📍Пловдив, Тракия
•📅Публикувана 27.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
36.00 кв.м
Етаж
4 от 6
Газ
НЕ
Вид
Панел, 1970 - 1979 г.
65 000 €
1805,56 €/кв.м
Описание
за повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 466 или 032 586 956 и цитирайте референтния номер на имота: plv 89852. отговорен брокер: стефан моллов предлагаме за продажба едностаен апартамент с обособена кухненска ниша, разположен в предпочита…
Локация
📍Пловдив, Тракия
Продавач
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС ПЛОВДИВ
📞0882817466
1-СТАЕН, 36.00 м²
📍Пловдив, Тракия
•📅Публикувана 27.03.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
36.00 кв.м
Етаж
4 от 6
Газ
НЕ
Вид
Панел, 1970 - 1979 г.
Описание