1 / 3
3-СТАЕН, 108.00 м²
📍Варна, Кайсиева градина
•📅Публикувана 2.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
108.00 кв.м
Вид
Тухла
118 580 €
1098 €/кв.м
Описание
нов проект ! предлагаме ви просторен и светъл тристаен апартамент, разположен в един от предпочитаните квартали на гр. варна кайсиева градина. имотът е с обща площ от 95 кв.м и функционално разпределение: дневна 32 кв.м, с възможност за обособяване н…
Локация
📍Варна, Кайсиева градина
Продавач
Частно лице
📞0875364144
3-СТАЕН, 108.00 м²
📍Варна, Кайсиева градина
•📅Публикувана 2.04.2026 г.
1 / 3
Основни характеристики
Квадратура
108.00 кв.м
Локация
📍Варна, Кайсиева градина