1 / 2
2-СТАЕН, 206.00 м²
📍Пловдив, Коматевско шосе
•📅Публикувана 26.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
206.00 кв.м
Етаж
2 от 3
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
269 800 €
1309,71 €/кв.м
Описание
оферта-28520;предлагаме ви за продажба нов многостаен апартамент в малка луксозна сграда само с 7 апартамента с много-добрата локация в началото на квартал коматево. разположението на стаите е следното - просторна дневна с кухненски бокс/43кв.м./, ро…
Локация
📍Пловдив, Коматевско шосе
Продавач
АРКАДИЯ ИМОТИ
📞0879056451
2-СТАЕН, 206.00 м²
📍Пловдив, Коматевско шосе
•📅Публикувана 26.02.2026 г.
1 / 2
Основни характеристики
Квадратура
206.00 кв.м
Етаж
2 от 3
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор