1 / 6
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 6.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Вид
Панел,
116 000 €
1933,33 €/кв.м
Описание
двустаен необзаведен в кв. христо смирненски 116 000 60 кв.м 4/8 етаж id на имота: 2106 raya real estate ви предлага двустаен апартамент в кв. христо смирненски, гр. пловдив. имотът е с площ от 60 кв.м и е разположен на 4-ти етаж от 8. подходящ е как…
Локация
📍Пловдив, Христо Смирненски
Продавач
РАЯ РИЪЛ ЕСТЕЙТ
📞0882363763
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 6.04.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м