1 / 9
КЪЩА, 60.00 м²
📍Бургас, Каптажа
•📅Публикувана 12.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
36 000 €
600 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти perfe представя на вашето внимание за продажба: къща на два етажа с двор в м. каптажа, с. изворище. рзп 60 к.м. двор 600 кв.м. имотът разполага с 4 стаи. с ток и сонда за вода. вилната зона се намира между кв. банево (бургаски мине…
Локация
📍Бургас, Каптажа
Продавач
ПЕРФЕ
чси
📞0898814440
КЪЩА, 60.00 м²
📍Бургас, Каптажа
•📅Публикувана 12.02.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Описание
Локация
📍Бургас, Каптажа