1 / 8
2-СТАЕН, 79.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 18.01.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
79.00 кв.м
Вид
Тухла
169 280 €
2143 €/кв.м
Описание
без комисионна от купувача! enchante properties представя двустаен апартамент в сграда от затворен тип в полите на витоша локация над ринг мол разположена в подножието на витоша, сградата съчетава живописни и нескриваеми гледки към планината и града …
Локация
📍София, Малинова Долина
Продавач
ЕНШАНТЕ ПРОПЪРТИС
чси
📞0886193131
2-СТАЕН, 79.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 18.01.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
79.00 кв.м
Локация
📍София, Малинова Долина