1 / 5
1-СТАЕН, 71.00 м²
📍Варна, Левски
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
71.00 кв.м
Етаж
6
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
143 600 €
2022,54 €/кв.м
Описание
адрес недвижими имоти предлага голям едностаен апартамент в луксозна жилищна сграда в кв. левски, гр. варна! имотът е със следното функционално разпределение: коридор, голяма стая 34 кв.м, разделена на кътове: дневна с кухненска част и спалня, баня с…
Локация
📍Варна, Левски
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
1-СТАЕН, 71.00 м²
📍Варна, Левски
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
71.00 кв.м
Етаж
6