1 / 4
3-СТАЕН, 117.00 м²
📍София, Люлин - център
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
117.00 кв.м
Етаж
5 от 9
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2026 г.
232 000 €
1982,91 €/кв.м
Описание
просторен, светъл апартамент на 5 етаж. з.п. - 88.80 кв.м възможност за паркоместа и гаражи. само на 30 метра от метростанция, в близост до супермаркети, банки, заведения, училища/детски градини, с удобна транспортна връзка. модерен дизайн, съвременн…
Локация
📍София, Люлин - център
Продавач
ИМОТЕКА
📞0882121488
3-СТАЕН, 117.00 м²
📍София, Люлин - център
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
117.00 кв.м
Етаж
5 от 9
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор