1 / 16
МНОГОСТАЕН, 95.00 м²
📍Варна, Владиславово
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
95.00 кв.м
Етаж
3
Строителство
Готов (завършен)
Година
1985
Вид
Панел
119 900 €
1262,11 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти костас хоум ви предлага за продажба четиристаен апартамент в кв. владиславово. жилището е изцяло средно, много светло и топло, разполага с 87 кв.м. чиста жилищна площ без терасите и е със следното разпределение: -коридор -слънчева …
Локация
📍Варна, Владиславово
Продавач
Частно лице
МНОГОСТАЕН, 95.00 м²
📍Варна, Владиславово
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
95.00 кв.м
Етаж
3
Строителство
Готов (завършен)
Година
1985
Вид
Панел
Описание
Локация
📍Варна, Владиславово