1 / 14
2-СТАЕН, 79.00 м²
📍Варна, Трошево
•📅Публикувана 14.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
79.00 кв.м
Етаж
11
Строителство
Готов (завършен)
Вид
Тухла
154 000 €
1949,37 €/кв.м
Описание
двустаен апартамент с панорамна гледка в нова сграда с модерна визия, собствен двор, паркоместа и басейн. състои се от дневен тракт, самостоятелна спалня, антре, баня-тоалет с преддверие и две широки тераси тип лоджия. възможност за покупка на парком…
Локация
📍Варна, Трошево
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
2-СТАЕН, 79.00 м²
📍Варна, Трошево
•📅Публикувана 14.03.2026 г.
1 / 14
Основни характеристики
Квадратура
79.00 кв.м
Етаж
11
Строителство
Готов (завършен)
Вид
Тухла
Описание