1 / 14
4-СТАЕН, 92.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
92.00 кв.м
Етаж
6 от 8
Газ
НЕ
Вид
Панел, 1980 - 1989 г.
164 990 €
1793,37 €/кв.м
Описание
оферта номер 1559 луксозно обновен 4-стаен апартамент готов за нанасяне! бим продава просторен и светъл 4-стаен апартамент с функционално разпределение: четири отделни стаи, баня, отделна тоалетна и килер, с отлично изложение юг / север. жилището е с…
Локация
📍Пловдив, Кършияка
Продавач
БИМ ИМОТИ
📞0888844499
4-СТАЕН, 92.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 14
Основни характеристики
Квадратура
92.00 кв.м
Етаж
6 от 8
Газ
НЕ
Вид
Панел, 1980 - 1989 г.
Описание
Особености
Панел