1 / 17
3-СТАЕН, 109.00 м²
📍София, Модерно Предградие
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
109.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
170 550 €
1564,68 €/кв.м
Описание
без комисионна за куповача! предлага се за продажба тристаен апартамент с отлично функционално разпределение, разположен на трети етаж в нова жилищна сграда с асансьор, находяща се в кв. модерно предградие, ул. вълчо георгиев 7, гр. софия. имотът е с…
Локация
📍София, Модерно Предградие
Продавач
МЕЛОН ИНВЕСТ ООД
📞0876414996
3-СТАЕН, 109.00 м²
📍София, Модерно Предградие
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
109.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание