1 / 9
2-СТАЕН, 70.00 м²
📍Пловдив, Коматевско шосе
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
70.00 кв.м
Вид
Тухла
93 999 €
1343 €/кв.м
Описание
rose homes - за недвижими имоти ви представя: двустаен апартамент с акт14 локация: коматевско шосе квадратура: 70 кв.м етаж: 3/6 изложение: юг цена: 93 999 възможност за покупка на гараж или паркомясто
Локация
📍Пловдив, Коматевско шосе
Продавач
РОУЗ ХОУМС БЪЛГАРИЯ
📞0876256115
2-СТАЕН, 70.00 м²
📍Пловдив, Коматевско шосе
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
70.00 кв.м
Локация
📍Пловдив, Коматевско шосе