1 / 10
2-СТАЕН, 49.00 м²
📍София, Люлин 5
•📅Публикувана 23.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
49.00 кв.м
Етаж
6 от 8
Вид
Панел, 1995 г.
142 000 €
2897,96 €/кв.м
Описание
012965 за недвижими имоти bas properties предлага за продажба двустаен апартамент в жк. люлин 5, гр. софия. основни параметри: - тип имот: двустаен апартамент - площ: 49 кв.м. - строителство: панел, 1995 г. - етаж: 6 от 8 - отопление: тец и електриче…
Локация
📍София, Люлин 5
Продавач
БАС ПРОПЪРТИС
📞0899818212
2-СТАЕН, 49.00 м²
📍София, Люлин 5
•📅Публикувана 23.02.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
49.00 кв.м
Етаж
6 от 8
Вид
Панел, 1995 г.
Описание
Особености
Панел