1 / 2
3-СТАЕН, 90.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
90.00 кв.м
Вид
Тухла
329 990 €
3667 €/кв.м
Описание
'mc home' ви представя тристаен апартамент на ул. проф. никола михайлов. апартаментът е с площ по на 90кв.м. и е със следното разпределение- хол с кухня, две спални, баня с тоалетна. имотът е за основен ремонт! районът е изклчително комуникативен на …
Локация
📍София, Център
Продавач
МС ХОУМ
📞0887956566
3-СТАЕН, 90.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 2
Основни характеристики
Квадратура
90.00 кв.м
Локация
📍София, Център