1 / 6
2-СТАЕН, 74.00 м²
📍София (област), Бистрица
•📅Публикувана 20.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
74.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
178 728 €
2415,24 €/кв.м
Описание
arco real estate, предлага за продажба апартамент в единствения новостроящ се жилищен комплекс в с. бистрица. - bistritsa resort страхотна гледка към полите на витоша. комплекса се състои от три четириетажни жилищтни сгради с много зелени площи, есте…
Локация
📍София (област), Бистрица
Продавач
АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ
📞0895514284
2-СТАЕН, 74.00 м²
📍София (област), Бистрица
•📅Публикувана 20.03.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
74.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
Описание
Особености
Тухла