1 / 1
МАГАЗИН, 210.00 м²
📍Пловдив, Тракия
•📅Публикувана 27.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
210.00 кв.м
578 390 €
2754 €/кв.м
Описание
продава се търговско помещение в тракия! предлагаме на вашето внимание уникална възможност за покупка на помещение с статут на магазин за промишлени стоки, разположено на един от най-оживените булеварди в града! характеристики: в предпочитан район за…
Локация
📍Пловдив, Тракия
Продавач
ХОУМ ПОЙНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0894747466
МАГАЗИН, 210.00 м²
📍Пловдив, Тракия
•📅Публикувана 27.03.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
210.00 кв.м
Описание
Локация
📍Пловдив, Тракия