1 / 17
2-СТАЕН, 64.00 м²
📍Пловдив, Център
•📅Публикувана 9.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
64.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла
164 000 €
2563 €/кв.м
Описание
двустаен апартамент + работещ airbnb/booking бизнес идеален център, ул. янко сакъзов , между капана и мараша продава се двустаен апартамент 64 кв.м, който функционира като бизнес за краткосрочни нощувки (airbnb и booking). имотът се намира на първи ж…
Локация
📍Пловдив, Център
Продавач
ИМОТИ СЕГА
чси
📞0888616455
2-СТАЕН, 64.00 м²
📍Пловдив, Център
•📅Публикувана 9.03.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
64.00 кв.м
Етаж
0
Локация
📍Пловдив, Център