1 / 17
3-СТАЕН, 107.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 26.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
107.00 кв.м
Етаж
8 от 10
Вид
Тухла, 2024 г.
198 000 €
1850,47 €/кв.м
Описание
2193 akt 16!!! 'златен ключ - недвижими имоти' предлага за продажба тристаен апартамент с акт 16! изложение: юг и запад! панорамен! отлично разпределение! намира се в жилищен комплекс 'панорама парк запад 2 ' в кв.христо смирненски. представлява: пре…
Локация
📍Пловдив, Христо Смирненски
Продавач
ЗЛАТЕН КЛЮЧ-НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0887744014
3-СТАЕН, 107.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 26.02.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
107.00 кв.м
Етаж
8 от 10
Вид
Тухла, 2024 г.
Описание
Особености
Тухла