1 / 7
МНОГОСТАЕН, 105.00 м²
📍София, Лозенец
•📅Публикувана 12.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Вид
Тухла
450 000 €
4286 €/кв.м
Описание
предлагаме за продажба просторен многостаен апартамент в старата част на кв. лозенец, на бул. христо смирненски 1а. имотът е разположен на 4-ти последен етаж в тухлена сграда от 1939 г., без асансьор, и е подходящ за купувачи, които търсят реална пло…
Локация
📍София, Лозенец
Продавач
ПАЛЛАНТ ИНВЕСТ
чси
📞0885083767
МНОГОСТАЕН, 105.00 м²
📍София, Лозенец
•📅Публикувана 12.03.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Локация
📍София, Лозенец