1 / 17
1-СТАЕН, 48.00 м²
📍Варна, Владислав Варненчик 1
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
48.00 кв.м
Вид
Панел
96 800 €
2017 €/кв.м
Описание
статут апартамент! идеална за кредитиране площ! квартал владиславово!до поликлиниката! тих и спокоен район! изцяло южно изложение! матекс имоти и брокер петя касабова предлагат за свои клиенти двустаен обзаведен южен апартамент! готов за нанасяне! об…
Локация
📍Варна, Владислав Варненчик 1
Продавач
МАТЕКС ИМОТИ
📞0878615405
1-СТАЕН, 48.00 м²
📍Варна, Владислав Варненчик 1
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
48.00 кв.м
Вид
Панел
Описание
Локация
📍Варна, Владислав Варненчик 1