1 / 17
3-СТАЕН, 94.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 9.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
94.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2026 г.
223 900 €
2381,91 €/кв.м
Описание
имоти plus+ има удоволствието да ви предложи 3 - стаен апартамент в сграда с акт 16 близо до нса в бързоразвиващия се район на софия - малинова долина, близо до супермаркети кауфланд и фантастико, с бърз и удобен достъп през бул. симеоновско шосе към…
Локация
📍София, Малинова Долина
Продавач
ИМОТИ ПЛЮС
📞0884006380
3-СТАЕН, 94.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 9.03.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
94.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор