1 / 16
3-СТАЕН, 100.00 м²
📍София, Дървеница
•📅Публикувана 9.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
100.00 кв.м
Вид
Тухла
248 000 €
2480 €/кв.м
Описание
прекрасен южен тристаен в бутикова сграда до парк, с перфектна инфраструктура и прекросин озеленендвор, до спирка на автобуси 67,69,70, 123. много слънчев южен апартамент. високпклас строителство, сгладата е с удобна връзка с метрото, ринг мол, топ с…
Локация
📍София, Дървеница
Продавач
УСПЕХ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
чси
📞0884194728
3-СТАЕН, 100.00 м²
📍София, Дървеница
•📅Публикувана 9.03.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
100.00 кв.м
Локация
📍София, Дървеница