1 / 8
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 6.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Вид
Тухла
330 000 €
4583 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти блек енд уайт риълти предлага луксозен двустаен smart апартамент в кв. манастирски ливади прецизно проектиран, изпълнен с висок клас материали и пълна автоматизация, съчетаващ удобство, стил и модерни технологии. за района имотът с…
Локация
📍София, Манастирски ливади
Продавач
БЛЕК ЕНД УАЙТ РИЪЛТИ
📞0884532548
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 6.04.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Вид
Тухла
Описание