1 / 11
3-СТАЕН, 65.00 м²
📍Варна, Владислав Варненчик 1
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
65.00 кв.м
Вид
Панел
127 999 €
1969 €/кв.м
Описание
тристаен апартамент за продажба варна, кв. владислав варненчик 1 - локация: варна, ж.к. владислав варненчик 1 - цена: 127 900 - брой стаи: 3 - брой спални: 2 - брой балкони: 1 - бани с тоалетна: 1 - асансьор: да - 🧳 мазе: да функционален тристаен им…
Локация
📍Варна, Владислав Варненчик 1
Продавач
БУЛ ИМОТ
чси
📞0897885152
3-СТАЕН, 65.00 м²
📍Варна, Владислав Варненчик 1
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
65.00 кв.м
Вид
Панел
Описание
Локация
📍Варна, Владислав Варненчик 1