1 / 13
3-СТАЕН, 108.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 18.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
108.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла, 2025 г.
187 470 €
1735,83 €/кв.м
Описание
без комисион! директни продажби от инвеститор! ново предложение! апартамент до ключ оферта: 19302 за недвижими имоти голд имоти има удоволствието да ви представи тристаен апартамент с акт 16, разположен в луксозен комплекс в кв. кършияка. степен на з…
Локация
📍Пловдив, Кършияка
Продавач
ГОЛД ИМОТИ
📞0896706299
3-СТАЕН, 108.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 18.03.2026 г.
1 / 13
Основни характеристики
Квадратура
108.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла, 2025 г.
Описание