1 / 12
2-СТАЕН, 71.00 м²
📍Бургас, Сарафово
•📅Публикувана 3.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
71.00 кв.м
Вид
Тухла
175 000 €
2465 €/кв.м
Описание
предлагаме за продажба модерен двустаен апартамент в кв. сарафово, гр. бургас, разположен в луксозен жилищен комплекс на първа линия море. имотът се намира на 4-ти етаж, с площ от 71,39 кв.м., състоящ се от антре, широка всекидневна с кухненска част,…
Локация
📍Бургас, Сарафово
Продавач
НАТАЛИЯ ХОУМ
📞0899832749
2-СТАЕН, 71.00 м²
📍Бургас, Сарафово
•📅Публикувана 3.04.2026 г.
1 / 12
Основни характеристики
Квадратура
71.00 кв.м
Локация
📍Бургас, Сарафово