1 / 14
4-СТАЕН, 200.00 м²
📍София, Дианабад
•📅Публикувана 31.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
200.00 кв.м
Вид
Тухла
449 000 €
2245 €/кв.м
Описание
разкошен четиристаен апартамент с много пространство и простор, гледки към витоша и града! топ проект, вече с акт 14. отлична локция- ловен парк, кръстовището на бул.г.м.димитров и симеоновско шосе , тиха пресечка, бърз достъп до центъра, метростанци…
Локация
📍София, Дианабад
Продавач
УСПЕХ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0884194728
4-СТАЕН, 200.00 м²
📍София, Дианабад
•📅Публикувана 31.03.2026 г.
1 / 14
Основни характеристики
Квадратура
200.00 кв.м
Локация
📍София, Дианабад