1 / 4
3-СТАЕН, 144.00 м²
📍София, Красно Село
•📅Публикувана 5.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
144.00 кв.м
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2025 г.
400 000 €
2777,78 €/кв.м
Описание
уникален комплекс за живеене разположен в южната част на софия и само на 5 минути разстояние от идеален център. жилището е ситуирано в сграда от комплекс затворен тип nove homes. комплексът е разположен на терен от 27000 кв.м., което осигурява голямо…
Локация
📍София, Красно Село
Продавач
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0882121450
3-СТАЕН, 144.00 м²
📍София, Красно Село
•📅Публикувана 5.03.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
144.00 кв.м
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2025 г.
Описание
Особености
Тухла