1 / 10
3-СТАЕН, 121.00 м²
📍София, Витоша
•📅Публикувана 17.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
121.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Газ
ДА
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
289 600 €
2393,39 €/кв.м
Описание
пред акт 16!!! нисък процент общи части!!! панорамни гледки!!! просторни помещения!!! хоум ту ю има удоволствието да ви представи тристаен апартамент в жк. градина . апартамента е разположен на среден етаж, 3 ет. от 5 ет., като разполага с входно ант…
Локация
📍София, Витоша
Продавач
ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ АД - ОФИС МОНТЕВИДЕО
📞0875363330
3-СТАЕН, 121.00 м²
📍София, Витоша
•📅Публикувана 17.03.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
121.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Газ
ДА
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Локация
📍София, Витоша