1 / 4
2-СТАЕН, 62.00 м²
📍Бургас, Крайморие
•📅Публикувана 31.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
62.00 кв.м
Етаж
4 от 4
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2024 г.
93 315 €
1505,08 €/кв.м
Описание
предстоящо строителство в гр. бургас, кв. крайморие предлагаме: двустаен тухлен апартамент състои се от: всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня със санитарен възел и покривна тераса площ: 62.21 кв.м. етаж: 4 обади се сега и цитирай този код 63230…
Локация
📍Бургас, Крайморие
Продавач
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - БУРГАС
📞0882121451
2-СТАЕН, 62.00 м²
📍Бургас, Крайморие
•📅Публикувана 31.03.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
62.00 кв.м
Етаж
4 от 4
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2024 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор
Локация
📍