1 / 7
4-СТАЕН, 105.00 м²
📍Варна, Гранд Мол
•📅Публикувана 2.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Вид
Панел
199 900 €
1904 €/кв.м
Описание
само в ера прайм! представяме на вашето внимание: четиристаен апартамент с площ от 105 кв.м. /застроена площ от 90 кв.м./, разположен на седми жилищен етаж в добре поддържана панелна сграда. разпределение: имотът притежава следното функционално разпр…
Локация
📍Варна, Гранд Мол
Продавач
ЕРА ПРАЙМ
📞0877009008
4-СТАЕН, 105.00 м²
📍Варна, Гранд Мол
•📅Публикувана 2.04.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Вид
Панел
Описание
Локация
📍Варна, Гранд Мол