1 / 9
3-СТАЕН, 115.00 м²
📍Варна, Виница
•📅Публикувана 5.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
115.00 кв.м
Вид
Тухла
165 000 €
1435 €/кв.м
Описание
ронева ви предлага за продажба просторен тристаен апартамент в новострояща се сграда в един от най-предпочитаните и спокойни райони на гр. варна кв. виница. имотът е разположен в модерна жилищна сграда пред акт 14, което предоставя възможност за гъвк…
Локация
📍Варна, Виница
Продавач
РОНЕВА
чси
📞0897343733
3-СТАЕН, 115.00 м²
📍Варна, Виница
•📅Публикувана 5.03.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
115.00 кв.м
Локация
📍Варна, Виница