1 / 8
3-СТАЕН, 60.00 м²
📍Пловдив, Въстанически
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
8 от 8
Вид
Панел, 1980 - 1989 г.
127 000 €
2116,67 €/кв.м
Описание
оферта-28271;прeдлагаме ви двустаен апартамент функционално- преустроен в тристаен. гр. пловдив, кючук париж в близост до халите. жилището се състои от дневна с трапезария и кухненски бокс, две самостоятелни спални, коридор, баня с тоалетна и тераса.…
Локация
📍Пловдив, Въстанически
Продавач
АРКАДИЯ ИМОТИ
📞0879056451
3-СТАЕН, 60.00 м²
📍Пловдив, Въстанически
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
8 от 8
Вид
Панел, 1980 - 1989 г.
Описание
Особености
Панел
Асансьор