Няма снимки
ПАРЦЕЛ, 3559.00 м²
📍София, София
•📅Публикувана 18.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
3559.00 кв.м
340 000 €
96 €/кв.м
Описание
бистрица земеделска земя 3 559 кв.м на границата с регулация продаваме земеделски имот разположен в кв. бистрица, под вила спаго . парцелът е на път, с лесен достъп и красива панорама към софия и планината. намира се под вила спаго. цената е само 60 …
Локация
📍София, София
Продавач
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
чси
📞0882121450
ПАРЦЕЛ, 3559.00 м²
📍София, София
•📅Публикувана 18.02.2026 г.
Няма налични снимки за тази обява.
Основни характеристики
Квадратура
3559.00 кв.м
Описание
Локация
📍София, София