1 / 3
2-СТАЕН, 71.00 м²
📍Варна, к.к. Златни пясъци
•📅Публикувана 31.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
71.00 кв.м
Етаж
5 от 5
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2009 г.
142 000 €
2000 €/кв.м
Описание
апартамент с една спалня с възхитителна морска панорама! първа линия. к.к. златни пясъци, гр.варна. !висок етаж - предпоследен !нескриваема морска панорама !обект разположен на първа линия(на няколко крачки от плажа) състои от: входно антре, една спа…
Локация
📍Варна, к.к. Златни пясъци
Продавач
ИМОТИ ПРЕМИЕР
📞0879590058
2-СТАЕН, 71.00 м²
📍Варна, к.к. Златни пясъци
•📅Публикувана 31.03.2026 г.
1 / 3
Основни характеристики
Квадратура
71.00 кв.м
Етаж
5 от 5
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2009 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор
Интернет връзка