1 / 5
3-СТАЕН, 140.00 м²
📍Пловдив, Кючук Париж
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
140.00 кв.м
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
98 640 €
704,57 €/кв.м
Описание
оферта 58800:промоционална схема на плащане - 20% сега, остатъка 80% на акт 15! предлагаме ви възможността да си закупите функционален тристаен апартамент с прекрасна веранда - 55кв.м. в малка сграда, проектирана така, че да създаде максимален комфор…
Локация
📍Пловдив, Кючук Париж
Продавач
КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0897777032
3-СТАЕН, 140.00 м²
📍Пловдив, Кючук Париж
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
140.00 кв.м
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Локация
📍Пловдив, Кючук Париж