1 / 4
4-СТАЕН, 167.00 м²
📍София, Подуяне
•📅Публикувана 11.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
167.00 кв.м
Етаж
6 от 9
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
417 150 €
2497,9 €/кв.м
Описание
ера вива продава четиристаен апартамент в близост до метростанция 'хаджи димитър' в кв.подуяне, гр.софия. имотът е с площ 166.86 кв.м. разположен е на шести етаж от общо девет и се състои от входно антре /12.79 кв.м./, дневна с кухненски бокс /24.24 …
Локация
📍София, Подуяне
Продавач
ЕРА ВИВА
📞0885403040
4-СТАЕН, 167.00 м²
📍София, Подуяне
•📅Публикувана 11.03.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
167.00 кв.м
Етаж
6 от 9
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
Описание