1 / 4
ПАРКОМЯСТО, 20.00 м²
📍Варна, Стадион Спартак
•📅Публикувана 9.01.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
20.00 кв.м
Етаж
1 от 5
21 000 €
1050 €/кв.м
Описание
royals недвижими имоти: www.royals.bg референтен номер: 33467 - отговорен брокер: галина тодорова предлагам за продажба подземно паркомясто - с акт 16 в района на стадион спартак. на площ от 20 кв.м в тухлена сграда има вентилационна система. в сград…
Локация
📍Варна, Стадион Спартак
Продавач
Агенция
📞0889939033
ПАРКОМЯСТО, 20.00 м²
📍Варна, Стадион Спартак
•📅Публикувана 9.01.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
20.00 кв.м
Етаж
1 от 5
Описание
Особености
Автоматична врата
Осветен