1 / 17
4-СТАЕН, 168.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
168.00 кв.м
Вид
Тухла
386 400 €
2300 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти latira estate има удоволствието да ви представи 4-стаен апартамент в кв. манастирски ливади запад на границата с кв. бъкстон! сграда с акт 16! спирки на автобус! спирки на тролей! на 2 спирки от метростанции! до хипермаркети! в око…
Локация
📍София, Манастирски ливади
Продавач
ЛАТИРА
📞0884286777
4-СТАЕН, 168.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
168.00 кв.м
Локация
📍София, Манастирски ливади