1 / 1
2-СТАЕН, 65.00 м²
📍Пловдив, Беломорски
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
65.00 кв.м
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
78 000 €
1200 €/кв.м
Описание
двустаен апартамент в нова бутикова сграда в кв. беломорски- град пловдив. възможност за гъвкава схема на плащане: 20 % на предварителен договор 80 % на акт 16 характеристики на имота: коридор дневна кухненски бокс и трапезария спалня баня+wc лоджия …
Локация
📍Пловдив, Беломорски
Продавач
ДЕЛУКС ХОУМС ПЛОВДИВ
📞0876759660
2-СТАЕН, 65.00 м²
📍Пловдив, Беломорски
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
65.00 кв.м
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор