1 / 15
ПАРЦЕЛ, 83.00 м²
📍Варна, Левски
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
83.00 кв.м
160 000 €
1927,71 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти костас хоум представя на вашето внимание светъл и просторен четиристаен апартамент в кв. левски, над корпусът на винс. намира се на 3-ти етаж в 8-етажна панелна сграда с асансьор. в апартамента са подменени ел. и вик инсталациите. …
Локация
📍Варна, Левски
Продавач
Частно лице
ПАРЦЕЛ, 83.00 м²
📍Варна, Левски
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 15
Основни характеристики
Квадратура
83.00 кв.м
Описание
Особености
Обзаведен
Локация
📍Варна, Левски