1 / 9
2-СТАЕН, 67.00 м²
📍София, Витоша
•📅Публикувана 19.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
67.00 кв.м
Етаж
5 от 5
Вид
Тухла, 2025 г.
165 000 €
2462,69 €/кв.м
Описание
new estates предлага за продажба двустаен апартамент, разположен в кв. витоша, в новия жилищен комплекс azurro garden. сградата е с акт 16 от 2025 г. имотът се намира на 5-ти (последен) етаж от 5 и е с чиста застроена площ от 59.35 кв.м и обща площ 6…
Локация
📍София, Витоша
Продавач
НЮ ЕСТЕЙТС
📞0883780026
2-СТАЕН, 67.00 м²
📍София, Витоша
•📅Публикувана 19.03.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
67.00 кв.м
Етаж
5 от 5
Вид
Тухла, 2025 г.
Описание
Особености
Тухла