1 / 9
1-СТАЕН, 20.00 м²
📍Варна, Нептун
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
20.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
Готов (завършен)
Година
1992
Вид
Панел
74 000 €
3700 €/кв.м
Описание
ани-бо недвижими имоти продава слънчев, едностаен, панелен апартамент със статут на ателие в град варна, района на нептун. местонахождението е с много добра локация, в близост до търговски обекти, заведения, училища, детски градини, аптеки, клиники и…
Локация
📍Варна, Нептун
Продавач
АНИ-БО Недвижими имоти
📞0884679653
1-СТАЕН, 20.00 м²
📍Варна, Нептун
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
20.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
Готов (завършен)
Година
1992
Вид
Панел
Описание
Особености
Обзаведен