1 / 6
3-СТАЕН, 130.00 м²
📍Пловдив, Остромила
•📅Публикувана 3.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
130.00 кв.м
Етаж
1 от 5
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
168 720 €
1297,85 €/кв.м
Описание
билдинг бокс предлага за продажба тристаен апартамент в нова сграда в кв. остромила . предимства на имота: локация: в самото начало на кв. остромила , в близост до via парк юг. разпределение: просторна всекидневна с кухненски бокс, две спални, антре,…
Локация
📍Пловдив, Остромила
Продавач
БИЛДИНГ БОКС
📞0877190777
3-СТАЕН, 130.00 м²
📍Пловдив, Остромила
•📅Публикувана 3.04.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
130.00 кв.м
Етаж
1 от 5
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Локация
📍