1 / 10
3-СТАЕН, 50.00 м²
📍София, Западен Парк
•📅Публикувана 6.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
50.00 кв.м
Етаж
3 от 3
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 1970 - 1979 г.
130 000 €
2600 €/кв.м
Описание
амрита имоти предлага за продажба маломерен тристаен апартамент на изключително комуникативно място в ж.к. западен парк, непосредствено до метростанция вардар . жилището е с площ 53,09 кв.м, с прилежащо мазе 7 кв.м. апартаментът е в добро общо състоя…
Локация
📍София, Западен Парк
Продавач
АМРИТА ИМОТИ
📞024048888
3-СТАЕН, 50.00 м²
📍София, Западен Парк
•📅Публикувана 6.02.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
50.00 кв.м
Етаж
3 от 3
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 1970 - 1979 г.
Описание
Особености
Тухла
С преход