1 / 7
3-СТАЕН, 100.00 м²
📍Варна, Изгрев
•📅Публикувана 21.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
100.00 кв.м
Вид
Тухла
134 788 €
1348 €/кв.м
Описание
про вижън ви представя апартамент в нова сграда пред въвеждане в експлоатация. имотът е с чиста площ от 100 кв.м и има следното разположение: входно антре, две спални, просторен дневен тракт с излаз на южна тераса. към жилището има възможност за парк…
Локация
📍Варна, Изгрев
Продавач
ПРО ВИЖЪН ЕСТЕЙТ
📞0885810725
3-СТАЕН, 100.00 м²
📍Варна, Изгрев
•📅Публикувана 21.03.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
100.00 кв.м
Локация
📍Варна, Изгрев